Konut Güvenlik Alarm Sistemleri ve Çözümleri

Ev: Günün etkinliklerinin ardından dinlenmek ve uyumak için sevdiklerinizin toplandığı yer. Eviniz güvende olmalıdır, ancak sizin, eşinizin veya çocuğunuzun duvarlarınızın sınırları içinde güvensiz olduğumu hissettiğiniz zamanlar var mı? Ya evde değilseniz ve çocuklar yalnızken ne olacaksınız?
Bir 911 çağrısı yapılmadan birkaç dakika önce bu gerçekleşen şey, hayatınızın ve aile bireylerinin yaşamlarının birkaç saniye tanımlayıcısı olabilir mi? Bunu şansa bırakmak için göze alamazsın.
Desi alarm evinizi veya konut kompleksinizi olabildiğince güvenli hale getirmek için tamamen esnek ve kişiselleştirilebilen çok çeşitli konut güvenlik sistemleri sunuyoruz.

Desi, ortak bir profesyonel Güvenlik Güvenlik Şirketleri belirlemek için titiz bir süreç geçirdi. Seçimimiz, değerli müşterilerimize maliyet etkin bir şekilde üstün güvenlik ve hizmet kalitesi sunmamıza izin veren türkiye çapında tanınmaktadır.
Çoğu Polis Kuvveti, aileler ve işletmelerin bir alarm kurulduğunda tepki göstermeleri için yıllık bir lisans satın almasını ister. Bu lisans ücretine ek olarak bazı Polis ağır cezalar ya da parasal cezalar veriyor, diğerleri alarmınızın kesilme sayısını sınırlıyor. Bazı durumlarda, cevap vermeyi başaramayabilirler.
Desi alarm gündüz veya gece olsun evinizden veya işyerinizden uzak olduğunuzda size huzur vermek için bu güvenli servisi sunuyor. Aynı zamanda alarma katılmakla yükümlü olan anahtar sahibinin rahatsızlığını da ortadan kaldırıyor. Her zaman güvenilir bir yöntem oluyor.

Evinizde bir şeyler ters gittikten sonra reaktif bir yaklaşım izleyerek sıkışmayın. Bunun yerine, DESİ alartm benzersiz güvenlik ihtiyaçlarınız için evinizde herhangi bir şeye engel olmayan şeyleri önlemek için en ideal alarm sistemini tasarlamanıza ve monte etmenize yardımcı olur.
Etkileşimli alarm sisteminizle istediğiniz zaman rezervasyon yapabilir, sisteminizi uzaktan kilitleyebilir veya devreden çıkartabilir ve bildirim alabilir- her yerden. Işıklar, kilitler, termostatlar ve garaj kapılar gibi diğer bağlı cihazları da kontrol edebilirsiniz. Hiçbir şey sizi profesyonel olarak 7 gün 24 saat izleyen bir ev alarm sistemine sahip olduğunuz kadar güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

EV Güvenlik

En zorlu güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız ve kararlıyız.
DESİ, sevdiklerinize, işinize ve bu hayata katılmak için çok uğraş ettiğiniz diğer her şeyle ne kadar ilgilendiğinizi biliyoruz ve anlıyoruz. Bu nedenle, sizin için anlam taşıyan her şeyin, ilgili tüm tehditlerden korunmasını sağlamaya çalışırız. Bir güvenlik ve izleme sisteminin kurulmasıyla ilgili herhangi bir endişeniz, sorunuz, düşünce veya ikinci düşünce varsa, lütfen profesyonel personelimiz ile temasa geçmekten çekinmeyin.