Avcılar Ev Alarm Sistemleri Fiyatları

Ev alarm sistemi, hırsızlık, su baskını, yangın, gasp, soygun, acil sağlık problemleri gibi durumlarda ortam güvenliğini korumak ve ilgili yerleri uyarmak için tasarlanmış elektronik sinyalizasyon sistemidir.

Avcılar alarm sistemleri, evde herhangi bir olumsuz durum söz konusu olduğunda hassas sensörler tarafından algılanır. Siren, ışık ve otomatik telefon arama ile bildirim sağlanarak gerekli önlemler alınır.

Ev Alarm Çeşitleri

Avcılar alarm sistemleri, farklı durumlar için farklı sensör ve dedektör çeşitleriyle evinizin güvenliğini en üst seviyeye çıkarır.

Yangın alarm sistemi: Küçük bir kıvılcım erken müdahale edilmezse büyük felaketlere yol açabilir. Hassas duman dedektörleri ile yangın büyümeden önlem alınabilir ve olası gaz zehirlenmeleri ile hayati kayıpların önüne geçmiş olunur.

Hırsızlık alarm sistemi: Hareket sensörü, cam kırılma dedektörü, manyetik kontak, para tuzağı gibi sensörler vasıtasıyla evde hırsızlık olayının algılanması durumunda izleme merkezine sinyal gönderilir ve ilgili birimlerin yönlendirilmesi sağlanır.

Gaz kaçağı alarm sistemi: Doğalgaz gibi kokusuz gazların sızıntı yapması, insan için hayati risk taşır. Hassas gaz sensörlerimiz ile gaz kaçağı anında tespit edilir ve sinyallerle gerekli uyarılar yapılır.

Su baskını alarm sistemi: Evlerde, açık unutulan veya bozuk musluklar, bina içi tesisatlarda tıkanmalar gibi sorunlar su baskınlarına sebep olabilmektedir. Bu durum çok büyük maddi kayıpların ve elektrik aksamından kaynaklanabilecek daha büyük sorunların yaşanmasına yol açabilir. Su baskını alarm sistemi ile meydana gelebilecek her türlü tehlikenin önüne geçmiş olunur.

Acil sağlık butonu: Acil yardım gerektiren bir sağlık problemi yaşanması durumunda, şifreleme paneli üzerinde bulunan buton kullanılarak izleme merkezine acil bildirimi yapılır. Bunun sonucunda acil sağlık personelinin ulaşımı sağlanır.

Panik butonu: Hırsızlık, tehdit, sağlık sorunu, yangın gibi durumlarda kullanıcı, şifreleme panelindeki buton yardımıyla izleme merkezine bildirim gönderir. Bu şekilde izleme merkezi tarafından kolluk kuvvetleri, itfaiye gibi gerekli yerler bilgilendirilerek yönlendirmeleri sağlanır.

Ev Alarm Sistemlerinin Önemi

Avcılar alarm sistemleri, evinizde yaşanabilecek olumsuz ve tehlikeli durumlara karşı gerekli önlemleri alır ve maksimum güvenlik sağlar. Bu şekilde meydana gelebilecek maddi veya hayati kayıpların önüne geçer.

Summary
Author
Publisher Name
Desi Alarm Ve Güvenlik
Publisher Logo

Bir cevap yazın