Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri

2010 Yılında resmi olarak DESİ ALARM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ Tarafından bayilik alan firmamız,2012 yılının başlarında Desi bayii olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Günümüzde canımızın, mal varlığımızın ve sevdiklerimizin güvende ve huzurlu olmaları bizler için çok önemlidir. Bu anlamda size sınırsız, huzurlu bir yaşam sunmak için tüm gücümüz ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız. Bizler bu konuda sorumluluk yükleyen bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tümüne ve bu önemli güvenlik konusunda biz verdiği destekten dolayı yegâne tedarikçimiz DESİ ALARM VE GÜVENLİK Firmasına teşekkürlerimizi sunarız.

Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve iş yeri güvenliğinin öneminin artmasıyla birlikte, sektörün uzağında kalmak güvenlik açıklarını artıracağından, Ar-ge çalışmalarına önem vererek, teknik kadromuzu güçlendirip, tamir ve hizmet sonrası eğitimlerini tamamlamış, gerekli alt yapıya sahip personelimizle satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde sizlere daha hızlı çözümü sunmak için çalışmaktayız. İthal ettiğimiz ürünlerin tamamını yerinde görüp kontrol ve testlerini yaparak kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri siz değerli çözüm ortaklarımız için büyük bir itina ile hazırlamaktayız.

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini ülkemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte de ülkemiz insanına ve müşterilerimizin faydasına sunmak en önemli misyonumuzdur.

Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltirken, bu alanda profesyonel yetişmiş insanları ülkemize kazandırmak suretiyle, lider firma ve marka olmak ise yeğane vizyonumuz olacaktır.

Ve bizler biliyoruz ki;Elde olanı korumak,gideni yerine koymaktan kolaydır.