İstanbul da Hırsız Alarm Kamera Sistemi

Tüm büyük şehir sakinleri için olduğu gibi İstanbul’da yaşamakta olanlar için de güvenlik önemli bir ihtiyaçtır. Artan suç oranına karşı bireysel düzeyde tedbirlerimizi almamamız durumunda ciddi mağduriyetler ile karşı karşıya kalabiliriz ki, bu gibi durumlarda meydana gelecek maddi zarar, Güngören alarm sistemleri hizmetleri için katlanmak durumunda olacağınızdan çok daha fazla olabilir. Alarm ve güvenlik kamerası gibi güvenlik çözümleri, güvenlik ihtiyacı bulunan alanların istismar edilme oranını dramatik ölçekte düşürür. Özellikle hırsızlık vakalarında, alarm kurulu olan alanlara giriş denemesi dahi nadiren yapılır. Yapılsa dahi, alarmın tetiklenmesi ile bu eylem derhal sonlanır. Bu Güngören alarm sistemleri sayesinde elde edeceğiniz faydaların en önemlisidir. Zira hırsızla yüz yüze gelmek hiç kimsenin tercih etmeyeceği bir durumdur ve alarm buna doğrudan engel olur.

Alarm Sistemleri Engellenemez

Modern alarm sistemleri, yani sizin için Güngören alarm sistemleri hizmetleri kapsamında sunacağımız sistemler, etkisiz hale getirilmeleri imkansız sistemlerdir. Kimi kullanıcılar bunun mümkün olduğunu zannetse de bu doğru bir algı değildir. Alarm sistemleri, güvenlik ihtiyacı seviyesine göre çok farklı şekillerde kurulabilir. Örneğin bir alarm paneline takılacak siren sayısında hiçbir sınır yoktur. Birden fazla siren kurarak aynı anda etkisiz hale getirilmelerini imkansız kılabilirsiniz. Kaldı ki, tüm sirenlerde sabotaj engelleme sistemi bulunur. Kablosu kesildiğinde veya siren yerinden oynatıldığında, çok yüksek frekans ve şiddette uyarı vermeye başlayan sistem, hangi unsurla yalıtılırsa yalıtılsın, engellenemez bir düzeyde ses çıkaracaktır. Yani siren sistemi bakımından Güngören alarm sistemlerini durdurmak imkansızdır.

Bu sistemlerin alarm merkezinden etkisiz hale getirilmeleri de hemen hemen imkansızdır. Elektriklerin kesilmesi durumunda ortalama 4-6 saat yedekli çalışabilen dahili aküye sahip alarm panelleri, pil bitme seviyesine ulaştığında alarm vererek yine sabotajı imkansız hale getirir. Arama modülleri bulunan sistemlerde ise yedekli hat tercih edilebilir. Örneğin, sabit telefon hattının yanında, GSM modülü de kullanılması durumunda, hırsızların sabit telefonu kesmesi yine hiçbir anlam ifade etmez.

En İyi Alarm ve Kamera Sistemleri

Sonuç olarak size sunacağımız Güngören alarm sistemleri hizmetleri kapsamında sahip olacağınız çözümler, aşılamaz çözümler olacaktır. Bu durumu çok iyi bilen hırsızlar, bu tedbirin alındığı alanlara giriş yapmayı düşünmezler. Siz de hemen bu çözümlere ulaşmak için bize ulaşın. En iyi fiyatlarla ihtiyacınız olan çözümlere hemen kavuşun.

Alarm ve Güvenlik Sistemleri konusunda Desi uzman çözümler üretir. işyeri ve ev güvenliğinde lider markalarla çalisir. Kaliteyi sunar, satis sonrasi hizmet ilkesi ile müsteri memnuniyetini düsünür. Sürekli kontrol tam güvenlik diyorsaniz sizin de ugrayacaginiz  Alarm sistemi olmalidir.

 

Summary
Article Name
Desi Alarm Güngören
Publisher Name
Desi Alarm Ve Güvenlik
Publisher Logo

Bir cevap yazın