Alarm Sistemi, büyükşehirlerdeki her türlü yapı için başta gelen ihtiyaçların başında gelir. Milyonlarca kişinin yaşadığı şehirlerde, her an güvenlik riskleri bizi bekler ki, çoğu zaman geleneksel çözümler ihtiyacı karşılamaz. Örneğin, bir evin çelik kapıya sahip olması neredeyse hiçbir anlam ifade etmez. Çok az çelik kapı aşılamaz niteliktedir ki, bu kapıları satın almak için katlanacağınız maliyet hayli yüksek olacaktır. Benzeri şekilde balkon ve cam demirleri de yeterli güvenlik seviyesine erişmenize yetmeyebilir. Hali hazırda güvenlik uzmanlarının da tavsiye ettiği tamamlayıcı ve belki de öncül güvenlik tedbiri alarm sistemleridir. Şişli alarm sistemleri hizmetlerimiz kapsamında, yapınızın ihtiyacı olan güvenlik seviyesine göre uygun alarm sistemi çözümlerini sizlere sunabiliyoruz. Deneyimli ve işinin ehli bir kadrodan hizmet almak, yüksek teknolojili ve kaliteli Şişli alarm sistemleri hizmetlerini almak istiyorsanız bize ulaşınız.

 

Neden Alarm Kullanılmalıdır?

Kalın kapılar, panjur ve demirler mekanik olarak aşılabilecek güvenlik unsurlarıdır. Ayrıca bu engeller aşılırken kimseye herhangi bir uyarı gitmeyecek, eğer çevrede doğrudan görsel temas kurabilecek kimse yoksa, her hangi bir uyarı söz konusu olmaksızın, kötü niyetli kişi saatler sürse de bu engeli aşmayı deneyecektir. Oysa Şişli alarm sistemleri ürünlerimiz içerisinde sizin için temin edeceğimiz alarm ürünleri, tek bir müdahale ile dahi, çok ciddi bir uyarı zincirini başlatabilecektir. Alarm sistemine müdahale etmeye çalışıldığında, alana giriş yapılmaya çalışıldığında, elektrik veya telefon hatlarına müdahale edildiğinde, kısacası her koşulda alarm sistemi devreye girer. Hatta sisteme entegre edeceğiniz darbe sensörleri ile kapı ve pencerelerinize yapılacak müdahaleleri henüz gerçekleşme safhasındayken uyarıya dönüştürebilme mümkündür.

Bu noktada Şişli alarm sistemleri, size özel olarak geliştirilecek projeler dahilinde şekillendirilebilir. Çok yüksek güvenlik ihtiyacı bulunan alanlarda, uluslar arası bankacılık standartlarında sistemlerin dahi kurulabilmesi mümkündür. Bahsettiğimiz gibi bu noktada odak sizsiniz ve ihtiyacınız ne ise çözüm de o kapsamda geliştirilir.

Firmamız, İstanbul’un her noktasında hizmet verebilmektedir. Şişli alarm ihtiyaçlarının karşılanmasında, ürün ve servis hizmeti boyutunda destek sunabilirken, Türkiye’nin her noktasında ürün gönderebilmekteyiz. Sitemize girerek hangi ürünü satın almak istediğinizi belirleyebilir, ya da bize ulaşarak sizin için projelendirme yapmamızı talep edebilirsiniz. Her türlü ihtiyacınıza nitelikli çözümler sunmak firmamızın genel hizmet prosedürüdür.

Summary
Article Name
Desi Alarm Şişli
Publisher Name
Desi Alarm Ve Güvenlik
Publisher Logo

Bir cevap yazın