Korunma ve güvenlik alma hizmeti herkesin hakkıdır. Kötü niyetli kişilerce insan malına ve canına verilebilecek herhangi bir zararın önlenebilmesi adına kullanılan hizmetler oldukça uygun fiyatlara alınabilmektedir. Yerli üretim ve Türk sermayesi güvencesi ile Türkiye’de kullanılan en yaygın alarm sistemi olan Desi alarm sistemleri her evin ya da ofisin ihtiyacı olan hırsız alarm sistemlerini paketler halinde piyasaya sunmaktadır.

Sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz Ümraniye alarm sistemleri ihtiyacınız olan her alana uygun şekilde tasarlanmıştır. Firmamızın sunduğu uygun kampanya seçenekleri ve düşük fiyat garantisi ile sahip olabileceğiniz Desi sistemleri ile can ve mal güvenliğiniz için artık endişelenmek zorunda kalmayacaksınız. Desi alarm sistemleri olaya kurulabilen ve kablosuz çalışma özelliğine sahip teknolojik ve kompakt ürünlerdir. Bu yüzden sitemin kurulumu için masraf da etmenize gerek kalmaz.

DESİ Alarm Ekipmanlarının Kullanımı

Firmamız Desi’ninsatış ve teknik destek birimini yönetmektedir. Sitemiz üzerinden satın alacağınız alarm ürünleri ile kolaylıkla kurulum yapabilecek ve siteminizi hemen çalıştırmaya başlayabileceksiniz. DESİ alarm sistemlerinde alarm ekipmanları satın alınan paketin özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Standart ev paketi içinde siren mekanizması, uzaktan kumanda, 12V akü ve manyetik kapı kontağı bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik sisteme kablosuz sensörler ve ekstra manyetik kontaklar da eklenebilmektedir. Firmamız İstanbul Ümraniye alarm sistemleri konusunda fiyat teklifi alabileceğiniz yetkili DESİ satış noktalarındandır.

Hizmet Bölgelerimiz

Uygun fiyat ve 2 yıl garanti ile sahip olabileceğiniz DESİ alarmları ömürlük koruma sağlar. Sistemi bir kez satın alarak kurarsınız ve hiçbir üyelik ücreti ödemeden ömür boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine satış, servis ve montaj hizmeti veren firmamız DESİ alarmlarının yetkilendirilmiş bayisidir.

DESİ Alarm Koruma Alanı Genişletme

Desi alarmlar ihtiyaca yönelik genişletilebilen sistemlere sahiplerdir. Alarm sistemleri kablosuz sensör ve detektör eklentisi ile istenilen ölçüde alanın genişlemesine bağlı olarak kapsama alanı genişletilebilir. Alarm sistemi öğrenebilen bir yapıya sahiptir ve ihtiyaç olduğunda alarma uzaktan kumanda eklentisi ve kullanıcı tanımlama işlemleri yapılabilmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda firmamızın Ümraniye alarm sistemleri konusundaki deneyimlerinden siz de faydalanabilirsiniz.

Ev İşyeri Güvenliği Desi İle Sağlanır

Ev ve iş yerleriniz için tasarlanmış kablolu ve kablosuz alarm çözümlerimiz ile evlerinizi ve iş yerlerinizi hem iç hem de dış alanda koruma altına alıp kendinizi güven içinde hissetmenizi sağlıyoruz.
DESİ güvenlik olarak alarm sistemi kurulumu yaptığımız projelerde hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi olayların önüne geçmekteyiz. Alarm durumunda sistem ilgili kişilere ulaşarak gerekli uyarıyı vermektedir.

İş yeri Güvenlik Sistemi sayesinde iş yerinizi sadece hırsızlara karşı korumakla kalmayacak, otomatik yaptığı açılış kapanış kontrolleri ve raporlamaları sayesinde iş yerinizdeki açılış-kapanış saatlerinizi kontrol ve takip edebileceksiniz.

Summary
Author
Publisher Name
Desi Alarm Ve Güvenlik
Publisher Logo

Bir cevap yazın