Desi alarm sistemlerinden 2010 yılında bayilik alan firmamız, 2012 yılından bu yana Desi Bayi adıyla hizmetine devam ediyor. Günümüzde artan hırsızlık olaylarına karşı alarm sistemleri kullanımı oldukça yoğunlaşıyor. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile kurulan alarm sistemlerinin güvenirliği de o kadar artıyor. Gereken eğitimleri alarak uzmanlaşan kadromuz ile sattığımız ürünlerin montajı ve montaj sonrası desteği konusunda hızlı çözümler sunuluyor. Kurulumu yapılan ürünlerin yerinde denemeleri yapılmadan teslim edilmiyor. Hızlı gelişen teknolojiyi takip eden firmamız, en üst düzeyde bulunan kamera sistemlerini tercih ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Firmamız tarafından İstanbul ve çevresindeki birçok ilçeye hizmet verilir. Arnavutköy Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler Bakırköy vs. mevkilerde alarm sistemi hizmetlerimiz mevcuttur.

Hizmet bölgelerimizden biri olan Sultanbeyli alarm sistemleri bir telefon kadar uzağınızda bulunuyor. Evinize, işyerinize, ofisinize alarm sistemleri taktırıp rahat uyuyun. Siz uyurken Desi alarm sizleri sizin için nöbet beklesin.

Sultanbeyli Alarm Sistemleri

Sultanbeyli mevki de yaşıyor ve alarm sistemi arıyorsunuz. desialarm.web.tr adresinde bulunan Sultanbeyli alarm sistemleri bölümünden size yardımcı olunur.

Firmamızın bayisi olan Sultanbeyli alarm sistemleri, en son çıkan ve en yüksek güvenlik özelliklerine sahip sistemleri sizin için araştırır. Alarm sistemi kullanacağınız yeri önceden keşfeder. Size en uygun ve makul fiyatlarda destek verir.

Alarm Sistemi İçin Keşif Yapılması

Alarm sistemi takılmadan önce keşif yapılması gerekir.

  • Hırsızın olay yerine girebileceği yerin detaylı olarak incelemesi ve en uygun detektör seçimi,
  • Riskli olan bölgelere sirenlerin yerleşimi,
  • Elektrik kesilmesi durumunda en az 12 saat dayanıklı jeneratör ya ada güç kaynağı kullanımı,
  • Kullanılacak kameraların tüm detayları kayıt altına alabilmesi,
  • Uzun süreli kayıt yapılması ve arşivlenebilmesi gibi detaylar önemlidir.

İstediğiniz yere kurulacak olan alarm sistemini satın alarak aylarca kira ödemesi yapmadan sahibi siz olun. Alarm sistemini dilerseniz söktürüp başka bir yerde de kullanabiliyorsunuz. 2 yıl garantili, en uygun fiyatlı ve devamlı servis desteği olan bu alarm sistemlerini bir kez satın alın. Güvende olmak sizin de hakkınız. Önce canınız sonra malınız güvende, kafanız rahat ve uykularınız deliksiz olsun.

Bir hırsız alarm sistemi satın alınırken, ürün kalitesinin yanında kullanılan tüm diyer yardımcı malzemelerin kalitesine dikkat edilmesi gerekli ve zorunludur. Alarm sistemlerinin sağlıklı ve uzun yıllar sorunsuz hizmet verebilmesi için mutlaka bu işin uzmanları tarafından uygun altyapı ekipmanları ile kurulması gerekmektedir. Olması gerektiği gibi kurulmamış, amatörce kurulan sistemler hırsız alarm sistemi olmaktan çok, hayatınızda yeni sorunlar oluşmasına yol açar (asılsız alarm verme sorunları gibi.)

Summary
Author
Publisher Name
Desi Alarm Ve Güvenlik
Publisher Logo

Bir cevap yazın