Pendik İşyeri Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri, hırsızlık, yangın, soygun, gasp, su baskını gibi durumlarda güvenliği sağlamak ve gerekli birimlerin haberdar edilmesi için geliştirilmiş elektronik sinyal sistemidir. Pendik alarm sistemleri tarafından acil durum algılandığı takdirde ışık, siren ve telefon bağlantısı ile bildirim yapılmakta ve iş yeri güvenliği sağlanmaktadır.

İş yeri Alarm Çeşitleri

Firmamız bünyesinde çeşitli durumlara karşı farklı sensörlerle çalışan alarm sistemleri mevcuttur. Pendik alarm sistemleri ve uzman kadrosuyla, olası risklerin önüne geçebilirsiniz.

Hırsızlık alarm: İş yerlerinde sıkça yaşanabilen ve özellikle elektronik eşya ve kasalara yönelik soygun girişimleri büyük zararlara sebep olabilir. Alarm sistem sensörlerinin, iş yerinde herhangi bir ses veya hareket algılaması halinde devreye girerek, iş yerinizi hem maddi kayıptan hem de resmi evrakların çalınmasından doğacak zarardan korumuş olur.

Yangın alarmı: Erken önlem alınmadığı takdirde bir kıvılcımın bile felakete yol açtığı yangınlar, hassas duman detektörleri sayesinde kontrolden çıkmadan engellenir. Ayrıca yangından çıkan zehirli gazların solunması ile meydana gelebilecek hayati tehlikelere karşı da önlem alınmaktadır.

Gaz kaçağı alarmı: Doğalgaz gibi kokusu hissedilemeyen gazlar insan hayatı için risk oluşturur. İş yerinde herhangi bir gaz kaçağı durumunda, gaz detektörleri firma izleme merkezine sinyal gönderir. Bu şekilde gaz kaçağında kaynaklana kayıpların önüne geçilir.

Su baskını alarmı: İş yerlerinde suyun, elektrik sistemi, iş yeri cihazları ve kablolarla temas etmesi sonucu çok ciddi tehlikelerle karşı karşıya kalınabilir. Su baskını alarm sistemi ile erken müdahale imkânı ve ilgili birimlerin yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

Tıbbi alarm: İş yerlerinde oluşabilecek bir kaza veya acil sağlık durumlarında, tıbbi alarm sistemi aracılığıyla izleme merkezimize acil durum çağrısı yapılır. İzleme merkezi anında en yakın hastanenin ambulansını iş yerine yönlendirir.

Panik alarmı: Şiddet eylemi, hırsızlık, gasp, alan ihlali gibi durumlarda devreye sokulmasıyla birlikte kolluk kuvvetlerinin o noktaya yönlendirilmesi sağlanır. Panik alarmı ile can ve mal güvenliğiniz koruma altına alınır.

Alarm Sisteminin Avantajları

Pendik alarm sistemleri ile iş yerinizin güvenliği uzman ellere teslim edilir.. Her türlü riske karşı erken önlem alınması ve olası maddi veya hayati kayıpların önüne geçilir.

Ayrıca mobil uygulamamız sayesinde 7/24 iş yerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Ev ve İşyeri Alarm Sistemleri Fiyatlarında Avantajı Hemen Teklif Alın!

 

Summary
Author
Publisher Name
Desi Alarm Ve Güvenlik
Publisher Logo

Bir cevap yazın