Bu öğeye oy ver
  • 0.00 / 5 5
(0 oylar)

Alarm Sistemleri

Hareket sensörleri ve anında haber verme özelliğine sahip alarm sistemleri, sizlere kaliteli güvenlik sağlamak için 7/24 yanınızda. Desi alarm ve güvelik sistemleriyle, evinizde, iş yerinizde ve apartmanınızda anıda güvenlik sağlıyoruz. Alarm dedektörleri sayesinde anında olası bir durumun farkına varabilen akıllı alarm sistemleri, ailenize ve size tam güvenlik sağlayacaktır. Şifreleme, pencere ve kapı giriş çıkış kontrolleri bulunan alarm sistemleri kötü ve olası durumlar için anında müdahale etmenizi sağlayacak, polis ve güvenlik güçleri sayesinde sizi ve ailenizi güvenlik altına alacaktır.

Kablolu Alarm Sistemleri

Güvenliğinden sorumlu olduğumuz alan ne kadar büyük olursa olsun, hareket sensörleri ve şifreleme özelliğiyle anıda güvenlik sağlayan alarm sistemleri, yaşadığınız alanda kötü bir görüntü yaratmadan, montaj edilerek kör noktaları saptamamızı sağlayacaktır. Yenilikçi ve son dönem teknolojisiyle güvenlik sağlayan en iyi markalardan biri olan desi, hırsızlık ve kötü niyetli insanlar tarafından yaşadığınız ya da çalıştığınız yere zarar gelmemesini sağlayacaktır. Kablolu sistemler diğer alarm sistemlerimize göre daha düşük bütçeli ve kullanımı daha riskli olabilmektedir. Her ihtimalle karşı kabloların saklanarak montajı sağlanan alarm sistemleri, kablosuz sistemlere göre daha riskli olmakla birlikte, güvenlik için yüzde yüz diğer sistemlerle aynı orantıdadır.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri ile güvenli kablosuz özelliği, kablolu sistemlerden çok daha kullanışlıdır. Öncelikle pil ile çalıştığı için olası elektrik kesilmelerinde kullanılması çok daha güvenlidir. Ailenizi ve iş yerinizi koruyan alarm sistemlerinden biri olan desi kablosuz alarm ve güvenlik sistemleri, 6 ay da bir ya da 2 yıl da bir pil değişimiyle tam güvenlik sağlar. Kısa zamanda haberdar olabileceğiniz olası bir hırsızlık ya da kötü bir olayda sizleri 7/24 sorunsuz haberdar edecektir. Kaliteli ve güvenilir alarm paketlerimiz hem düşük bütçeli hem de tam donanımlı sistemlerdir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojinin bütün imkanlarından faydalanıyoruz.

Kamera Kayıtları Ve Telefonla Anında Haber Verme Sistemleri

İşyerlerinde bulunan hırsızlık vakaları ve gece oluşabilecek herhangi bir kötü niyetli saldırdı için size anında haber veriyoruz. Öncelikle 7/24 kamera kayıtlarını ister telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan gün içinde ya da haftalık izleyebilir, şirketinizde ya da evinizde olan bitenden haberdar olabilirsiniz. Bunların dışında kapı ve pencere zorlamaları, şifre kırma girişimlerinde anında telefonla iletişim kurarak, sizleri hırsızlık durumlarında haberdar ediyoruz. Olaya anında müdahale etmenizi sağlayan alarm sistemleri, son dönemin en kaliteli teknolojisinden faydalanmanızı sağlamaktayız.

Bir cevap yazın