Bu öğeye oy ver
  • 0.00 / 5 5
(0 oylar)

Desi güvenlik sistemleri, sizi ve ailenizi korumak için her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Son dönemin en iyi teknolojisiyle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kaliteli ve güvenli alarm sistemleriniz her zaman yanınızda. Kısa zamanda haberdar olabileceğiniz olası durumlar için, tam korunaklı güvenlik sistemlerimiz telefon ve bilgisayar yoluyla sizlere haber verir. Güvenlik sistemlerini kullanmayan işyerleri ve binaların son yıllarda hırsızlık vakaları artmıştır. Alarm sistemleri her zaman tam bir çözüm olmasa da suçlunun yakalanmasını, can ve mal güvenliğinizi korumanızı sağlayacaktır.

Parmak İzi Ve Kapı Teknolojileri Nasıl Çalışır?

Güvenlik sistemleri denildiğinde akla gelen hizmetlerden biri de parmak izi sistemidir. Sizi ve işyeri çalışanlarınızı sadece parmak izleriyle tanıyacak bir sistemin güvenliği başka nerede olabilir ki. Son zamanlarda dünya çapında kullanılan bu sistem, içeri giriş ve çıkışlarda kullanılan kapsamlı bir sistemdir. Her insanın parmak izi farklıdır ve kolay kolay kopya edilemez. Bu sayede sizden başka kimsenin başka yollarla giremeyeceği bir sistemdir. Hem güvenilir hem de tehlikeden uzak bir sistem olan parmak izi sistemleri, güvenlik sistemleri için önemli paketlerimizden biridir. Bunun dışında kapı teknolojileri içi kart sistemleri de kullanılmaktadır. İstediğiniz işyeri ya da alan içi parmak izi ya da kart sistemli güvenlik sistemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alarm Aksesuarlarımız

Desi alarm ve güvenlik sistemleri istediğiniz alarm aksesuar ve parçasını alabilme imkanı da tanımaktadır. Bu ürünlerimiz, bozulan ya da daha fazla parça almak isteyen müşterilerimiz için ideal bir fırsattır. Manyetik kontak, darbe dedektörü, dokunmatik tuş takımı ve benzeri birçok ürünü alarm aksesuarları bölümümüzden sipariş edebilirsiniz. Geleceğe ve geceye daha güvenli bir sistemle, her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Sahte Siren Sistemlerimiz

Küçük bir mağazanız ya da acil bir tatil planınız varsa bu ürün tam size göre diyebiliriz. Sahte siren sistemleri, birebir alarm sistemleriyle aynı olmakla birlikte, dış mekana ve yağmura dayanıklıdır. Diğer güvenlik sistemlerimizden faydalanmak istemiyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz. Sahte siren sadece ışık vererek, işyerinizde ya da evinizde alarm sistemleri varmış görünümü yaratacaktır. Bu da hırsızların işyerinizden ya da evinizden uzak durmalarını sağlayan sistemlerimizdendir. Tercihen daha ucuz ve kullanışlı olan sahte siren, düşük enerjiyle çalışan dikkat çekici ürünlerimiz arasındadır. Tedbiri elden bırakmak istemeyenlere uygun ürünlerimiz arasında yer alan sahte siren sitemleri dışında, kamera ve 7/24 siren özellikleriyle gerçek olan alarm sistemlerimizi de denemeyi ihmal etmeyiniz.

Bir cevap yazın