Bu öğeye oy ver
  • 0.00 / 5 5
(0 oylar)

Güvenliğiniz için gece ve gündür yanınızda olan Desi alarm sistemleri, son zamanlarda artan hırsızlık ve kundaklama olayları için her zaman yanınızda olamaya devam ediyor. Telefon, bilgisayarla, GSM özellikleri kapsamında 7/24 iş yeri, bina ve ev güvenliği sağlıyoruz. Hızlı ve anında algılama özellikleri bulunan alarm ve güvenlik sistemlerimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

Desi Alarm Sistemlerimiz

Alarm sistemlerimizle Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinde 7/24 işyerinize, evinize ya da apartmanınıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Desi alarm, son yılların en çok güvenilen sistemlerinden biridir. Kısa zamanda size olabilecek hırsızlık ve benzeri durumları bildirerek, anında müdahale etme şansı verir. Montaj dahil olan sistemlerimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uygun fiyatlarla sistemimizde. İstediğiniz hizmet ve paketten yararlanabilir, düşük maliyetle güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

  • Kamera sistemleri
  • Alarm sistemleri
  • GSM ile ulaşım sistemleri
  • Desi Midile sistemleri
  • Desi alarm ekipmanları

Kamera Sistemlerimiz

Son derece kaliteli görünüm ve hareket etme özellikleriyle desi alarm sistemleri, güvenliğiniz için ideal seçeneklerden biri. Sayfamızda bulunan paketlerimizle hem daha düşük bütçeli, hem de daha güvenilir kamera sistemlerimizden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz bütün özelliklerin bulunduğu kamera sistemlerimizle, 7/24 kaliteli görüntü özelliği, anında olası hırsızlık durumunu bildirme ve gsm ile anında müdahale edebilme özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Sizlere daha iyi ve güvenilir hizmet verebilmek için son dönemin en iyi ürünlerini kullanan desi alarm sistemleriyle, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Desi Alarm Sistemleri Paketlerimiz

Düşük fiyatlardan başlayan alarm paketlerimizle sizler de daha ucuza korunabilirsiniz. Kısa zamanda en kaliteli ürünlerimizle birçok hırsızlık vakasına müdahale ettik. Sizleri tam yerinde ve tam zamanında haberdar eden, desi güvenlik sistemleri, kaliteli ve son teknolojiye sahip ürünlerimizle paket seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Kısa zamanda tam kalite ve tam güvenlik imkanları.

Midilie paketlerimiz, kamera ve mz özellikleriyle geniş açılı görüntüleme imkanlarına sahiptir. Manyetik mıknatıs ve silver uzaktan kumanda özellikleriyle siz orada yokken bile, size anında haber verir. Son zamanlarda artan hırsızlık vakalarına müdahale eden desi güvenlik sitemleriyle, için rahat bir şekilde tatile çıkabilirsiniz. Geceleri ve gündüzleri yüksek ses kalitesi, anında haber verme özelliği, 7/24 görüntüleme olanaklarıyla ihtiyacınız olan alarm paketlerimizden faydalanabilir, kısa zamanda en iyi güvenliği sağlayabilirsiniz. Artık eviniz ve iş yeriniz çok daha güvenli, Paketlerimiz her şeyi kapsadığı gibi, arıza ve olası diğer durumlarda ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Hırsız Alarm Güvenlik Sistemleri 

Türkiye’nin dört bir yanında, 7 bölge ve 81 ilde faaliyet gösteren yüzlerce alarm sistemi bayisi mevcut. Bu bayilerin sıklıkla tercih ettiği sistemlerin başında ise Desi alarm sistemi geliyor. Desi alarm İstanbul’un bu bölgesinde de birçok bayi aracılığı ile satışı, satış sonrası desteği, teknik servisi ile hizmetinizde olmaya devam ediyor. Desi’nin bayileri aracılığı ile İstanbul bölgesinde sunduğu güvenlik hizmeti, Türkiye’nin aslında her noktasında aralıksız olarak devam eden işlemler arasında yer alıyor.

İstanbul’da Alarm Sistemleri

İstanbul gibi bir metropol göz önüne alındığında her nokta ve her yapı için alarm sisteminin gereklilik olduğu söylenebilir. Desi Alarm bölgesi için de bu gerekliliğin yerine gelmesini sağlayan ve Türkiye için oldukça önemli olan firmalardan biri. Yapısal olarak İstanbul’un gelişen bölgelerinden biri olan ve gelişmeye de devam eden İstanbul hem yeni yapılar hem de eski yapıların alarm sistemleri ile donatılması konusunda, yine Desi’nin desteği ve tercih edilirliği oldukça büyük.

Milyonlar Yanılmış Olamaz

Türkiye yaklaşık 80 milyon nüfuslu oldukça büyük bir ülke. İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde yaşayan milyonlar da göz önüne alındığında, alarm sistemlerinin gerekliliği tartışılamaz. İstanbul’da an itibari ile milyonlarca konut ve iş yeri bulunuyor. Tüm bu konut ve iş yerleri için en fazla tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında ise Desi geliyor. Desi için bunca tercih ve referans söz konusu olduğunda da milyonların yanılma ihtimalinin olmadığını anlayabiliyoruz.

Desi Alarm Sistemleri

En başta ev ve ofisler olmak üzere her türlü yapıya uygun şekilde üretilen ve geliştirilebilen sistemlere sahip olan Desi, akıllı ikaz, merkezi ikaz türlerine sahip sistemlere sahip olduğu gibi doğrusal olarak Smartline serisi ile de cep telefonu ile kontrol edilebilen alarm sistemlerine bile sahip. Bu özel sistemlere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise bir Desi Alarm bayisi ile iletişime geçmek ve doğru sistemi satın almaktan geçiyor.

Aklın Evinde İşinde Kalmasın

Bir Desi alarm sistemi alın, aklınızı evinizde ya da iş yerinizde bırakmayın. Tamamen kusursuz çalışan ve yaygın bayi ile teknik servis ağı sayesinde 7/24 faaliyet gösteren bu sistemler, sizlerin arayışlarını ve isteklerini karşılayacak şekilde üretiliyorlar. Hemen bir alarm sistemi alın, kendinizi ve sevdiklerinizi güvenceye alın.

Bir cevap yazın