İnsanların en değerli varlığı evleridir. Bu evlerin daha güvenli olabilmesi için çeşitli yöntemleri denerler. İlk yapılan iş eve çelik kapı taktırmak olmaktadır. Ancak çelik kapı sistemleri çoğu zaman hırsızlar açısından caydırıcı olmamaktadır. Caydırıcılık oranı en yüksek olan önlemlerden birisi ev alarm sistemleridir. Uygun ev alarm sistemleri için bizimle iletişime geçebilir ve eviniz için en kaliteli alarm sistemlerinin kurulumunun yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm ekiplerimiz, alarm sistemleri türlerinde profesyoneldir ve en iyi kurulumları yapmaktadır.

Alarm Sisteminin Yönetilmesi

Evinizin korunması için hırsız alarm sistemi kurulumu yaptığımızda, alarm sistemini cep telefonunuza bağlıyoruz. Evinizin alarma çalmaya başladığında, cep telefonunuza anında bilgilendirme mesajı gelmekte ve sizleri gerekli önlemleri almanız için uyarmaktadır. Eviniz için güvenlik kamera sistemini birlikte kurabiliyoruz. Tatilde olduğunuz zaman bile güvenlik kamera sistemine uzaktan bağlantı yapabiliyor ve evinizi izleyebiliyorsunuz. Teknik nedenlerle alarm çaldığında ve size bildirim yapıldığında anında kameradan tüm noktaları kontrol edebilir, uzaktan kumanda ile çalmakta olan alarmı susturabilir, yeniden ayarlamasını yapabilirsiniz.

 

Ev Alarmları

Can ve mal güvenliği için oluşabilecek olumsuz olay türüne göre alarm çeşitleri vardır. Alarm sistemleri kurulum firması olarak, müşterilerimize, hırsız alarmı ile birlikte, yangın alarmı, su baskını alarmı, gaz kaçağı alarmı, yaşlı insanların yaşadığı evler için tıbbi müdahale alarmı gibi farklı özelliklere sahip alarm çeşitlerini öneriyoruz. Uygun ev alarmı sistemleri için bizlere ulaşarak, alarm sistemleri için teklifler alabilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda, alarm sistemleri ve türleri hakkında sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz sorularınızı hemen cevaplandıracak ve sizleri alarm sistemleri konusunda doğru bilgilendirme yapacaktır.

Caydırıcılık ve Güvenlik

Ev veya iş yerleri için kullanılan alarm çeşitlerinden hırsız alarm sistemi caydırıcı görev yapmakta ve hırsızlık girişimi gibi bir eylem olduğunda hemen çalışmaktadır. Güvenlik amaçlı kullanılan alarm sistemleri ise yangın, gaz kaçağı gibi diğer alarm çeşitleridir. İnsanların bulunduğu kapalı alanlarda ya da evde insanlar tarafından ilk etapta hissedilmeyen duman, yangın alarm sistemi sensörleri tarafından algılanacak ve sesli siren sesi ile insanları uyaracaktır. Bu yangın olayı başlamadan insanları uyarmış ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlamış olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın