Bu öğeye oy ver
  • 0.00 / 5 5
(0 oylar)

İşyeri Alarm

Her zaman ve her yerde kullanmanız gereken alarm sistemlerimiz ve paketlerimiz düşük bütçeli tam güvenlikli olanaklarıyla, artık bütün işyerlerinde. İşyeri alarm sistemleri, 6-9 ile 10-20 arasında bütün kamera ve kablosuz bağlantı özelliklerini sağlamaktadır. Kısa zamanda haberdar olabileceğiniz, kablosuz ya da kablolu alarm sistemlerimiz, sizi 6 telefona anında haber vererek bilgilendirecektir. İşyerlerinde son dönemde olan bütün hırsızlık vakaları, yeterli güvenlik sağlanmadığı için artmış vaziyette. Sizlere verebileceğimiz hizmetler arasında olan işyeri alarm sistemleri ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

1 Kameralı Güvenlik Sistemlerimiz

Küçük işyerleri için kullanılabilecek paketlerimizden biri olan 1 kameralı güvenlik sistemlerimiz, işyeri alarm sistemleri için kullanabileceğiniz paketlerimizden biridir. Hareket sensörü bulunan kamera sistemleriyle, küçük mağaza ve alanlarda kör nokta seçilerek montaj yapmaktayız. Tam çözünürlüklü kamera sistemlerini kullandığımız desi alarm sistemleri ve güvenlik sistemleri, bütün alarm ürünlerini kapsamaktadır. Kayır ve ileti cihazları aynı zamanda uzaktan kumada ve şifre panosu da 1 kameralı alarm sistemlerinde bulunmaktadır.

2 Kameralı Güvenlik Sistemlerimiz

Çapraz kullanma özelliği olan 2 kameralı sistemler, daha geniş alanlar için iki yönlü görüntü özelliğine sahiptir. Bilgisayarından anında görüntü sağlayabileceğiniz kamera sistemlerimiz, aynı zamanda cep telefonunuzda da bağlantı kurmanızı sağlayacaktır. Kısa zamanda haberdar olabileceğiniz olası bir hırsızlık durumunda kablolu ya da kablosuzu sistemlerde telefona arama yapılmaktadır. Bunların yanında tabi ki kayıt alarak, istediğiniz güvenlik kurumuna başvuru sağlayabilirsiniz.

8 Kameralı AHD Güvenlik Sistemleri

İşyeri alarm paketleri için en çok tercih edilen 8 kameralı AHD güvenlik sistemleri, büyük ve katlı yapılar için olmazsa olmaz güvenlik sistemlerindendir. Kısa zamanda anında görüntü sağlayarak, olası hırsızlık ya da saldırılarda sizi haberdar edecektir. İşyeri, yazlık, ev gibi yapılarda kullanabileceğiniz 8 kameralı sistemler, anında iyi çözünürlüklü kameralarıyla kayıt ve alarm sistemini devreye sokacaktır. Kapı zorlamaları, pencere zorlamaları, yanlış şifre girilmesi durumlarında anında haberdar olmanızı sağlayacak AHD özelliğiyle 8 kameralı sistemlerimizi işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için nerede olursanız olun ister şehir dışında ister yurt dışında anında haber alabileceğiniz ahd güvenlik sistemleri, desi alarm ve güvenlik sistemlerinin en donanımlı güvenlik sağlayan ürünlerinden biridir. Sizleri ve ailenizi korumak için büyük ve geniş alanlar için kablolu ya da kablosuz alarm sistemlerimizi inceleyebilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Kısa zamanda, en donanımlı İşyeri güvenlik sistemlerinin montajını yapıyor, sistem bilgisi veriyor ve sizlerin güvenliğini sağlıyoruz.

Bir cevap yazın